כל סוגי ברגים איסכורית קודח פלדה בפלדה, בנירוסטה או בי מטאל עם טבלאות עומסים, תסבולת שליפה וכל הכלים הנדרשים לתכנון חיבור לפלדה, לנירוסטה או לאלומניום

 • תאריך
  25 ביולי 2018
  בורג איסכורית קודח ABEI עשוי מנירוסטה A2 לפי תקן בינלאומי DIN 7504K המאפשר התקנה באלומניום בלי קידוח מקדים עד 6 מ''מ עובי.
 • תאריך
  24 ביולי 2018
  בורג איסכורית קודח פלדה ראש קוני עשוי מפלדה או מנירוסטה לפי תקן בינלאומי DIN 7504 עם ביט מרובע לאחיזה משופרת ולגמר אסטטי.
 • תאריך
  24 ביולי 2018
  בורג איסכורית קודח עם ראש שטוח BCP עשוי מפלדה או מנירוסטה, קודח עד עובי 5 מ''מ, זמין גם בנירוסטה, גם עם ראש צבוע לבן, עם גוף לבן, עם גוף שחור.
 • תאריך
  8 ביולי 2018
  בורג איסכורית קודח פלדה ABRC עם ראש עגול וביט מרובע המאפשר התקנה ישירה בפלדה בעובי עד 6 מ''מ ללא קידוח מקדים. הבורג זמין בפלדה או בנירוסטה.
 • תאריך
  15 באפריל 2018
  בורג פלדה (אסכורית) בי מטאל BIE עשוי מגוף נירוסטה וקצה קודח בפלדה המאפשר התקנה ישירה בפלדה בעובי 6 מ''מ ללא קידוח מקדים.
 • תאריך
  15 באפריל 2018
  בורג פלדה (אסכורית) ABE מחברת אדיט בע''מ הינו בורג אסכורית הטוב ביותר עם נתונים טכנים בשליפה ובגזירה מפורטים המאפשר תכנון מסודר לחיבור פלדה.
 • תאריך
  15 באפריל 2018
  בורג פלדה (אסכורית) בי מטאל BAUTO עשוי מגוף נירוסטה וקצה קודח בפלדה המאפשר התקנה ישירה בפלדה בעובי 12 מ''מ ללא קידוח מקדים.
 • תאריך
  15 באפריל 2018
  בורג פלדה (אסכורית) AUTO מחברת אדיט בע''מ הינו בורג אסכורית הטוב ביותר עם נתונים טכנים בשליפה ובגזירה מפורטים המאפשר תכנון מסודר לחיבור פלדה.
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.