• תאריך
  26 ביוני 2018
  בורג אוניברסלי Wall-Dog, פתרון אחד לכל סוגי רקע בטכנולוגיה נוחה ומהירה של הברגה ישירה. הפתרון הפרקטי, היעיל לכל סוגי חיבור, עיגון Adit Walldog.
 • תאריך
  26 ביוני 2018
  מקדח בטון 4 ראשים SDS RX-4 של חברת Milwaukee, המקדח הטוב ביותר בעולם. המקדח שמתגבר ברב המקרים כשהוא פוגש ברזל בניין בזמן הקידוח. מקדח עם אורך חיים ענק ובאיכות מדהימה.
 • תאריך
  26 ביוני 2018
  מקדח בטון חציבה 4 ראשים SDS MAX RX-4 של חברת Milwaukee, המקדח הטוב ביותר בעולם. המקדח שמתגבר ברב המקרים כשהוא פוגש ברזל בניין בזמן הקידוח. מקדח עם אורך חיים ענק ובאיכות מדהימה.
 • תאריך
  27 ביוני 2018
  מקדח מתכת HSS Thunderweb של חברת Milwaukee, המקדח מתכת הטוב ביותר בעולם. חברת אדיט בע''מ נותן לכם כל הפתרונות לעיגון ולהתקנת עוגנים באיכות הכי גבוהה ובמחיר התחרותי ביותר בארץ.
 • תאריך
  27 ביוני 2018
  מגוון מקדחי כוס המתאימים לקידוח על סוגי חומרים כולל בטון, פלדה, נירוסטה, קרמיקה, אבן ועוד. יש מקדחים המתאימים לכל סוגי מכשירים, יהלום או לא, רטוב או יבש. כל הפתרונות.
 • תאריך
  27 ביוני 2018
  מאריך מקדח בטון חציבה SDS MAX של חברת Milwaukee פתרון טוב, קל יעיל למצבים שבו אתם חייבים לקדוח מאוד עמוק. במקום לשלם עבור מקדחים יקרים וארוכים, קנו מאריך וזה ישתלם.
 • תאריך
  27 ביוני 2018
  מקדח וידיה איכותי לכל סוגי חומרים של חברת Milwaukee, גם לבטון, לנירוסטה, למתכת ועוד. כל הפתרונות לקידוח ולעיגון בחברת אדיט בע''מ.
 • תאריך
  27 ביוני 2018
  מקדח יהלום לשיש של חברת Milwaukee אשר קודח טוב יותר מהמתחרים, עם אורך חיים גדול יותר ועבודה יותר מהיר. כל הפתרונות לקידוח ולעיגון בחברת אדיט בע''מ.
 • תאריך
  27 ביוני 2018
  מקדח מדורג מאפשר עם מקדח אחד לקדוח חורים בקוטר שונה. מקדח גם יותר מהיר, עם אורך חיים יותר גבוהה ובאיכות מדהימה. הפתרון לעבודה יעילה וזולה יותר.

מקדחים בטון, מקדחי פלדה, מקדחי אבן, כוס יהלום ומגוון פתרונות לקידוח מתקדמות

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.